Isale

Tegin juba kümme aastat tagasi testi “Kas sobiksid Liina austajaks?”.

Just viimastel kuudel olen ma mõttes seda testi päris paljude meeste peal katsetanud ning läks seesama kümme aastat, enne kui ma aru sain, miks ma seda kõike teen. Ma otsin nendes testitavates oma isa.

See minu ideaalmees peab olema hästi pikka kasvu, väga hoolitsev ja hea, suurepärase huumorisoonega, kuldsete kätega, andekas väga mitmel alal ning mis peamine - ta peab jumaldama Liinat.

Olin just ühe sellise puhtalt testist läbi mineva mehe kõrval, kui helises telefon. Helistas mu isa. Ma naeratasin juba ette. Mu isa ütleb alati tervituseks “Tere, mu kiisu, kuidas siis läheb ka?” ja siis hakkab edasi rääkima.

Sel korral oli kõik teisiti. Mida rohkem ma telefoni käes hoidsin, seda rohkem sai mees mu vastas aru, et midagi on halvasti. Väga halvasti.

Mu isa helistas ja ütles vabandaval toonil, et ega ta muud ei tahtnudki öelda, kui et tal oli eile selline pisike infarktike ning et ta on nüüd Tallinnas intensiivis. Kõik operatsioonid on tehtud ning ta tunneb ennast hästi. Isegi nii hästi, et mine või naistesse (jah, mu isa keerab ka kõige suurema jama alati naljaks).

Kogu mu elu jäi hetkeks seisma. Mul tuli meelde aeg täpselt pool aastat tagasi, kui isa helistas ja ütles, et tema ema ehk siis minu vanaema sai infarkti. Ja nüüd siis isa. Õnneks läks vanaemaga hästi ja läheb isaga ka. Peab minema.

Mul on nii selgelt meeles, kuidas ma käisin alles gümnaasiumis ning ärkasin öösel selle peale, et nutsin hüsteeriliselt. Ma olin unes näinud, et mu isa suri ära. Ärkasin üles ning tahtsin kohe telefoni haarata ja pärida, et issi, on ikka kõik hästi, aga siis ma sain aru, et see oli ju vaid uni. Sundisin end rahulikuks, aga see kartus jäi.

Ma pole vist isale kunagi öelnud, kui väga ma teda armastan. Ma olen ju tõeline eestlane, kes kunagi selliseid asju ei ütle. Juba mu esimene abikaasa oli väga mu isa moodi. Aga ma usun, et mu isa teab.

Ükskõik mis juhtub, ma tean, et isa peale võin ma alati kindel olla. Ma olen helistanud talle Egiptusest, et issi, ma kulutasin kõik raha ära, kas sa saaks mulle saata veidi raha, et saaksin osta tagasipileti ja isa leppis isegi sellega, kui vahetult enne kinnisvarakrahhi tahtsin ma lisaks Tartu korterile osta elupaiga ka Tallinna. Ta tuli käendajaks.

Mu isa on näinud mind maailma kõige õnnelikumana ja ta on istunud mu kõrval ka siis, kui ütlesin talle, et ma tõesti enam ei tea, mida oma eluga peale hakata. See oli ka talle väga raske, sest pole midagi kohutavamat, kui näha oma printsessi õnnetuna. Maailma kõige õnnetumana.

Mu isa on juba leppinud sellega, et ma kogun retroasju ning see on nii naljakas, kui ta siis läheb Tallinnast ära tooma mingit lauda, mida mul on hädasti vaja ja ta ütleb, et joodikud ei võtaks viina ka selle pealt, sest see on niisugune kola, et see oleks viina solvamine.

Nii ma siis kuulasin seal toru otsas oma isa, veensin ennast ja teda, et kõik saab korda ja sain eriti teravalt aru, kuivõrd vedanud mul oma meestega on.

Mul on vastutusrikas ülesanne. Minu peres kasvab kolm poega. Kuidas teha nii, et ka nendest kasvaksid need ideaalsed poisid, kes läbivad puhtalt iga tüdruku küsimustiku? Ma ei tea sellele vastust, sest koolis seda ei õpetatud ja ma pole koos isaga kasvanud. Meie kohtusime põhiliselt koolivaheaegadel.

Eks ma siis vaatan oma mehe pealt ja kuulan, mis tema ütleb, sest tema on see kõige ideaalsem ja targem. Ta ütleb, et ole lihtsalt poiste jaoks olemas. Hoia neid süles. Ma teen seda ja võtangi oma kaksikud korraga sülle. Mis siis, et nad kaaluvad juba kokku üle 24 kilo.

Minu armastuse suurus kaalukausile ei mahu. See on otsatu. Ma armastan sind nii väga, mu kallis issi ja ma olen nii uhke, et sa enam ei suitseta, sest sa said ise ka aru, et sa tahad veel väga elada.

Ma armastan sind väga-väga, minu kallis abikaasa. Mina kindlasti ei ole see ideaalne abikaasa, kes kõik testid läbiks, aga ma vähemalt püüan.

Ja ma armastan teid, mu kallid pojad ja ma püüan teha kõik, et ka teist saaksid need ideaalsed superisad nagu on teie isa ja vanaisad.

Ma tean, et ma olen rikas. Kõige rikkam. Püüan seda varandust hoida, sest seda juba isadepäevakampaania raames kaubanduskeskusest osta ei saa.


Eelmine
Laske Mardid Liina juurde tulla!
Järgmine
Linn on minu!

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 6

rodric camela See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...
(1) Sa tahad oma endist tagasi.
(2) Soovite saada oma ametikohas edutamist.
(3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind.
(4) Sa tahad last.
(5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid.
(6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma.
(7) Vajate vaimset abi.
(8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada.
(9) Lõpetage lahutus.
(10) Raha rituaalide kutsumine.
(11) Võida valimised.
Sep 14, 2019
brenda greg See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest nimetatakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, et parandada teie purunenud suhe või teie abielu. Tema juurde saab tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...

(1) Sa tahad oma endist tagasi ..

(2) Tahad, et mehed / naised järgiksid teid ..

(3) Tahad last ..

(4) Vajate vaimset abi ..

(5) Peatage lahutus ..
Jan 19, 2020
Proua Fien jaan. Kuidas saate oma suhteid oma endise abikaasaga korda saata, mu mees jättis mind maha ja tõesti, ma ei lakka teda kunagi armastamast, puutusin pärast 5-aastast lahusolekut kokku dr Sacre'iga, kes on õigekirjavalaja, kes aitas mind ja mu meest tagasi mulle ja täna elame taas õnnelikult koos, võtke ühendust dr Sacrega kõigi suhetega seotud probleemide korral, kui ta teid aitab, kirjutage WhatsAppis
+2349076034359 või kirjutage talle e-posti aadressile sacretempleofpower@gmail.com

Proua Fien jaan.
Sep 23, 2020
Paul Dickson Erectile dysfunction has been a problem to me for years an my wife always get disappointed with me whenever we are in bed, I don’t last for up to two minute during sex I have taking different medication but to no solution then I went on to the net for a solution on how to enlarge my penis and I got contact of DR Ede who helped me in cure erection and ejaculation problem with his product and also help me to enlarge my penis, I got in touch with him through is email dredespellcaster@gmail.com and I got the product which I took for just a week and my ejaculation is now normal and my erection is hard and my penis got bigger than before and now I can last long in bed. now 10.5 inches long on erection and off course very large round. I am very happy for this Penis Enlargement experience and it has no side effects. He can help with all kinds of cure you may need as flows:
Penis Enlargement
Low sperm count
Weak Erection
Love spell
Herpes spell
HIV spell
Pregnancy spell
Marriage for spell
cancer
watering sperm
womb fertilization
penis erection
witch craft attack
STD diseases
internal heat
rashes
low sperm count
dairy
long time sickness
kidney, heart lungs problem
With DR Ede you are in safe hands your healing is assured
Email: dredespellcaster@gmail.com Or WhatsApp him on +2347064290546
Mar 01, 2022
MORGAN There is a great herbal man called Dr voodoo who can cure Hepatitis B virus and other deadly diseases with the use of natural herbs to cure Hepatitis B virus problems. He is from Africa and he is a great doctor and he can also cure you as well if you are having any problem And other deadly disease and here is email address voodoospelltemple66@gmail.com or Whatsapp +2348140120719 HERPES CURE,CANCER CURE,HIV/AIDS CURE,HPV CURE Apr 24, 2022
Veronica Lopez Armastus ei anna kunagi alla, ei kaota kunagi usku, on alati lootusrikas ja püsib igas olukorras. Ma annan Jumalale kogu au selle eest, et tõi minu ellu dr Ige Ajayi, kes aitas mul tagasi saada mu naise, mille tõttu ma üheks aastaks lahutasin. Olin viimane inimene maa peal, kes nõustus tõsiasjaga, et loitsud eksisteerivad või toimivad, alles siis, kui mind suunati veebis dr Ige Ajayi juurde, kes on oma võimsate loitsudega nii paljusid inimesi aidanud. Mul polnud muud võimalust, kui proovida, sest 3 kuud pärast lahutust alandati mind depressiooni tõttu töökohal, sest ma ei tea, mida teha, et ta tagasi saada, kuid tänan Jumalat, et kasutasin Dr. Ige Ajayi, et saada oma õnn ja armuelu tagasi 48 tunni jooksul. Just eelmisel nädalal edutati mind tagasi oma ametikohale ja olen siin, et jagada oma kogemusi selle mehega, keda kutsutakse dr Ige Ajayiks. Ma ei tea, mida sa täna läbi elad, aga tea, et igas olukorras on alati väljapääs. Dr Ajayi valmistab ette ka selliseid loitsusid nagu loitsumäng, tööloits, lahutuse peatamiseks mõeldud loits, mis tahes haiguste raviks mõeldud loits, kaitseloits, edukaks saamise loits, jõukas ja võimsa kohtumõistmise loits E.T.C. Võtke ühendust e-postiga drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp +2348057393990 Apr 26, 2022