Kuidas sünnivad püstijalakoomikud

Minu kodusel teaduspõllul on sirgumas kaks noort meeskoomikut, kes on idanema pandud ühest viljakast emastaimest. Seetõttu jälgin ma suurima huviga, kuidas käpukil naljameestest on arenemas kaks püstijalakoomikut.
Vaatlusalused on ära tabanud meeskoomikute peamise trumbi ehk roppused. Ütled jutu käigus ühe rumala sõna, hakkad seejärel ise homeeriliselt naerma ning publiku reaktsioon on garanteeritud.

Arenevaid kolmeaastaseid naljaninasid takistas varemalt raske väljakutse - kuidas vedada välja pikem etendus, kui sinu sõnavarasse kuulub vaid kaks rumalat sõna - “kaka” ja “löga”. Sõnavara nappus oli ilmselt tingitud sellest, et poisid käivad katoliku kloostriga samas majas asuvas väikeses lastehoius, kus nakatavaid (mees)eeskujusid on kriitiliselt vähe.

Piiratud ressursiga tingimustes tuleb olla leidlik ning nii on noormehed avastanud, et asja ajab ära ka see, kui ülalmainitud roppusi kasutada võimalikult tihti. Nii on nad päris leidlikult üles ehitanud oma laulunumbrid, kus tuntud teostes on iga teine või mõnikord lausa iga sõna asendatud sõnadega “kaka” ja “löga”.

Neljaselt on appi on võetud uus oskus tuletada ülalmainitud sõnadest liitsõnu. Nii saab tekitada täiesti uusi tähendusvälju (nt kakaaugu löga).

Lisaks on nad tabanud ära tuntud tõe, et kui mingi nali ikka töötab, siis tuleb sellel ratsutada nii kaua kui vähegi jaksad. Kuna “kaka” on humoorika etteaste kindel garant, siis tuleb seda korrata vähemalt pool tundi järjest.

Kakanali töötab ka siis, kui publik ei oska seda oodata. Poisid räägivad vahel mõistlikku juttu, kui siis äkki hõikab üks vahele “kaka” ning võib olla kindel, et kutid kukuvad naerust põrandale pikali.

Priit loomulikult teab, et need on “pahad” sõnad ja et tegelikult nii öelda ei tohi. Et siis käest läinud kaksikvenna kõrval viisakam paista, manab ta tihti Mihkli “kaka” peale ette kassipoja ilme ning ütleb mesimagusalt “kutsu”! Ehk siis iga kutsu kustutab ühe kaka ära.

Noormeeste sõnavara on nüüd nelja ja pooleselt kõvasti täiendust saanud ja iga emme küsimuse peale tuleb hõigata “sitt”. Nali jälle nagu maast leitud.

Ootan põnevusega, kuhu nad edasi arenevad. Comedy Estonia poisid hakkavad juba praegu oma roppustega meie omadele kõvasti alla jääma.
Eelmine
Nüüd alles elu algab
Järgmine
Paneme jõuludele puid alla

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 8

UsindvXEz ldkcISxG Apr 21, 2020
DMsUdjRnz qdSjkfglC Apr 21, 2020
aQXRMwqKVSoTNFgL ajgCMOkZ Jul 09, 2020
fZXJhRWSaOrymF UiXlyjHhD Jul 09, 2020
NoWecdmOfsLj UqjhdlkaP Aug 06, 2020
NfJlTHCUqgcxwpI cJjHPKhIkq Aug 06, 2020
zWAOGVQxBmgp NEHnBaFodQgsf Sep 29, 2020
iepzJnstqmKD MHlSjwxC Sep 29, 2020