Kullavõitja pihtimus

See on see hetk, kui sa jätad oma neli palavikus tattnina, eirad fakti, et ka sinu enda nosplis on tärkamas kevadised tulvaveed ning lähed toidupoodi.  
Aja ja energia kokkuhoiu mõttes (et ei peaks neid 10 pakki piima laduma korvi, sealt kassalindile ja siis edasi kotti) otsustad iseteeninduse kasuks.
Kaalud ja sildistad liigi kaupa kõik puuviljad, piiksutad ära iga viimase kui kohupiimapaki ning tunned end veidi uhkenagi, et suudad aastaemale omase filigraansusega mahutada liigväiksesse toidukärusse kuueliikmelise pere nädalase produktivaru. Paned kaunistuseks kogu selle kuhja otsa kaks tulbikimpu, tõmbad kliendikaardi masinast läbi ning see ütleb sulle - ostukontroll!

Jah, ikkagi tuleb kõik need raskuse, liigi ja temperatuuri järgi selekteeritud ning oskuslikult viide kotti laotud toiduained tõsta kassalindile ja siis uuesti kottidesse laduda.

Just sel hetkel hakkab lustilise kevadise ojakesena voolama ka su nina ning ei saagi aru, kas kassiiril on rohkem kahju sinust või endast, et ta kogu selle kuhja peab ise üle piiksutama ja kaaluma.

Pärast kõiki neid lisaprotseduure nendib müüja, et arve klapib sendi ja grammi pealt ning ulatab šokolaadist kuldmedali.

Olen auga selle esikoha välja teeninud!
Eelmine
Tule Liinaga trenni!
Järgmine
Aastaema Liina Pulges tuleb taas!  

Lisa kommentaar

Email again: