Emadega tuleb Tartusse kohtuma Kati Suun

Meie kõigi tervise huvides on Emade "varjupaiga" teine kohtumine edasi lükatud. Nõustaja ja kirjaniku Kati Suuniga kogume sügisel 2020 ning uue kuupäeva anname teada, kui asjad selgemad. 
Kati Suun on igapäevaselt suhtlemistreener, kelle põhitöö on aidata leida inimestel üles oma tahe ja tegelik potentsiaal, seada eesmärk ning rakendada see edusse.

Kati on ka läbipõlemise ennetamisest rääkiva raamatu "Ma ei ole hullult lahe" autor. Tal on olnud kaks elu, kolmas läheb (vähemalt selle elu jooksul).

Esimene elu oli hästi ilus. Olles vaid 24-aastane aitas ta oma kahe väikse lapse kõrvalt avada restorani teenindusjuhina Kõue Mõisa, mis kuulutati aastal 2006 inspireerivaimaks butiik-hotelliks maailmas. Üsna varsti peale seda oli Kati juba EAS kvaliteedimärgisega hinnatud ökoturismile suunatud Koolituskodu ehk privaatse coachingumaja omanik. Elustiiliettevõtte kujunes välja oma pere jõududega taastatud vana mõisa moonakatemajast, mis pälvis ka mitmeid erinevaid sisustusauhindu ning Harjumaa teise kõige kaunima maamaja tiitli. Kati pälvis aastal 2015 Harjumaa Aasta Haridussõbra tiitli, sest oli kogukonna projekti "Harmi Mõisakooli päästmine" eesvedaja ja projektijuht. Kati oli Harmi küla kogukonna haldjas - nii on kirjas karikal, mis kogukond talle kinkis. Katil oli kaks kena last, ilus abielu, 350 ruudune maja. Ta oli endale üles ehitanud idülli, aga ta oli õnnetu.


Teine elu nii ilus ei olnud. Mingil hetkel oli Kati kaks kätt taskus, linnas üürikorteris. Laual 500 eurot, lahutus. Ta jäi ilma majast, abielust, rahalisest kindlustatusest. Kõigest. Arstid diagnoosisid talle vaimse häire, talle taheti määrata vaimne puue ja töövõimetus lausa 80% ulatuses. Ta jäi ilma kõigest - majast, ettevõttest, varast, abielust. Kogu idüllist, mis oli üles ehitatud. Algas uus elu. Kui maal oli naine auhinnatud elustiiliettevõtte omanik ja kogukonnahaldjas - siis linnas oli ta töötu üksikema, kellel pole isegi autot - rääkimata tööst, sõpradest linnas, plaanist. Tal oli must kass, samovar, teeseen, kaks last ja hulludiagnoos. Aga ta oli õnnelik.

Kohtumisel kuuledki sellest, kuidas ja miks Kati oma elu maani maha põletas ja siis tuhast tõusis ning mida ta kõike ta sellest õppinud on.

Piletihind on 10 eurot, mis sisaldab tervitusjooki ja väikest suupistet. Registreerimiseks tuleb märkida end tulijaks Facebookis. Kohti jagub kuni 60le.
Eelmine
Algas heade tüdrukute Eesti tuur!
Järgmine
Reisiõhtu Indoneesiast ja Balist

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 8

mCAqogZQPprW yHdKlswMLZBjxJUW Apr 21, 2020
WepRrYOz VjynCdJHxFgaZi Apr 21, 2020
GpudqkDtCWh JPYrNfslqbkWe Jul 09, 2020
QGuKWUSDx qcpAKrQtfRIUu Jul 09, 2020
tIBRwKSLrVNp rXumbzBakM Aug 26, 2020
kuIUAsgxyrSOXGjH VuRtJnxFlTkBNCwH Sep 29, 2020
VNmRyHYZB vtmfzFAYdTJNQqEg Oct 25, 2020
DCIbmUSajzF gjxobHWLvF Oct 25, 2020