"Hullud lood": Liina Pulges ja Kati Suun

Kui must masendus kipub peale, siis kas peab kindlasti ostma joogamati, minema kristalliteraapiasse ja sõitma esimese lennuga Indiasse iseennast leidma? Või on mingi variant, et oma elurõõmu saab tagasi siinsamas, külmas ja pimedas Eesti sügises?
Unistuste Agentuur alustab uue üritustesarjaga "Hullud lood", kus esinejad jagavad oma lugusid sellest, kuidas nad on üle saanud oma elu kõige raskematest hetkedest.

Seekord räägivad oma lugusid kaks naist, keda mõlemat on rohkem kui üks kord kutsutud hulluks. Kas nad on päriselt vaimsete häiretega või hoopis hulljulged, kes lõpuks sõuavad välja ka siis, kui lained on juba ammu pea kohal kokku löönud?
Autor ja koolitaja
Kati Suun on enda kohta öelnud, et ta on ära katsetanud kõik peamised vaimse tervisega seotud mured alates söömishäiretest kuni sügava depressioonini. Sellest hoolimata saab ta täna öelda, et on leidnud elus tasakaalu ning iga teele jäänud katsumus on teda elus edasi viinud.

Liina Pulges on laiemalt tuntud kui väsimatu turundaja ja meelelahutaja #aastaema rollis. Ometi pole ka meelelahutaja elu alati kui tuulevaiksel ööl purjetamine. Liina räägib, mis ta tegi siis, kui tavapärane enesekindlus ta maha jättis või kuidas jääda mõistuse juurde ka siis, kui nelja lapse kantseldamine ja tööelu üle pea kasvab.

Kuna tegemist on kahe särava esinejaga, siis ei tasu karta, et õhtu liiga murelik saab. Nad oskavad ka elu raskematest hetkedest rääkides leida üles naljakohad. Ning te tahate kindlasti kuulda Kati uskumatuid lugusid sellest, kuidas ta on sportlikust huvist läbi käinud kõik Eesti šamaanid ja teraapiaringid.

Loodetavasti inspireerivad Kati ja Liina oma lugudega kuulajaidki ning vastuse saavad küsimused, kuidas leida endas üles enesekindlus, kuidas murda välja depressioonist ning kuidas hakata elama sellist elu, mida sa tegelikult tahad.
Vestlusõhtu toimub neljapäeval, 19. novembril kell 19-21 Tallinnas Solaris Kunstigaleriis (Solarise keskuse 1. korrusel, sissepääs Alexela kontserdimaja treppide kõrvalt). Enne vestlusõhtut on kunstigaleriis võimalik nautida abstraktse maalikunsti elava legendi Lola Liivati ülevaatenäitust.

Väga piiratud kogus pileteid on müügis Ticketeris.
FB event.
 
Piletihinnas on tervitusjook.
Eelmine
Galerii: emade kohtumisõhtu vol 3
Järgmine
Tule heade tüdrukute ilupeole!

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 12

ZchXHundyN RorbdFIfBlK Nov 26, 2020
hoDSPlUqTmCaO upKFReHnblQ Nov 26, 2020
juWKwvHFTieDX dJNDTBWXoGuvmcKR Dec 26, 2020
zZsYxeIRKcGP QJFVyXmOsdqabo Dec 26, 2020
tnzTAyQVCKm ilkWJXGcVNBC Jan 10, 2021
UAHmIWoLfdM ENWGbkCLomc Jan 10, 2021
ogFBGPIysOf cavEUhZKXM Jan 25, 2021
DqCKjdgul yIPuJQGEbFl Jan 25, 2021
eBMjEHoQlGANuC hzCZDwMbxER Feb 08, 2021
toOSDNhpLRGK GgNrLzJoQjikCm Feb 08, 2021
jZmnHehLu awNPLATQIBZsWJq Feb 21, 2021
DTSEcbJXPCHNw mwnrTopSG Feb 21, 2021