Täiuslike naiste vestlusõhtu tuleb taas!

Vaid ühel korral sel aastal on teil võimalik kuulda lõbusaid lugusid sellest, kuidas autor Kati Torim pole pärast lõputuid katseid enesearengulaagrites ja terapeutide visiitidel ikka aru saanud, kuidas saada õnnelikuks ning vaata ja imesta, kuidas on #aastaema Liina Pulgesel lihtsalt ideaalne elu ning kuidas ta juba sündis täiuslikuna!
Vestlusõhtu “Pean saama täiuslikuks, muidu suren!”
kolmapäeval, 23. novembril kell 19-21
Tartus, tARTu galeriis (Aparaaditehases, Kastani 42) 

See on ausate ja lõbusate lugudega vestlusõhtu, kus autor Kati Torim ja #aastaema Liina Pulges räägivad sellest, kuidas saada täiuslikuks.
Kati ei salga, et ta on läbi elu taga ajanud parimat versiooni iseendast. Tema jaoks on väljend „kannata ära“ üks elu osa – nii naisena, tööalaselt kui ka lapsi kasvatades. Ta on käinud kristalliteraapiates, joogalaagrites ja enesearenguloengutes, aga ikka jõuab ta tõdemuseni, et ei ole veel jõudnud selle õige valemini, kuidas olla parim.

Teine esineja on aastaema Liina, kes on kui staar tõsielusaatest „Lihtsa elu Liina”. Tal olid koolis kõik viied, ta on oma ettevõtmistes alati edukas, ta on abielus ning tal on neli last (sama mehega!). Tal on kõigi hobide jaoks aega, ta on oma ideaalkaalus ning alati õnnelik. Või kas ikka on? Liina on veendunud, et teab salateed õnneni ning on lahkelt nõus seda ka publikuga jagama.

Mida siis teha, et saada ideaalseks naiseks ja emaks ning kas sellel täiuseihalusel on üldse mõtet? Tule kuula Kati ja Liina uskumatult naljakaid lugusid elust enesest ning kes teab – äkki saad sinagi koos nendega täiuslikus.

NB: Soodsa hinnaga eelmüügipileteid läheb müüki väga piiratud kogus!
Piletid müügil Ticketeris!

Lisainfo ja vestlusõhtu tellimine:
liina@pulges.com, tel 527 6922
Eelmine
Kas tüütu kohustus või oodatud rõõm?
Järgmine
Vaata täiuslike naiste vestlusõhtu pilte!

Lisa kommentaar

Email again: