Särtsakas stand-upi sugemetega inspiratsioonitund ja kohtumisõhtu "Hullud lood"

Sõbrad – pole soovitatav külla minna. Kontor – parem hoiduda. Kinod ja teatrid – kindlasti mitte minna. Jõulupeod – absoluutne ei!

Midagi pole teha, aga enamik eestlasi on selle pideva hirmutamise tõttu juba vabatahtlikult vahetanud oma sügisväsimuse talvemasenduse vastu. Et seda veidigi talutavamaks teha, on oma jõud ühendanud meelelahutaja ja #aastaema Liina Pulges ning vaimse enesejuhtimise koolitaja Kati Suun.

Nad tulevad su kontorisse või virtuaalsele jõulupeole ning teevad tuju paremaks. Te saate koos meeskonnaga kuulda lugusid nende uskumatust elust, nende üle naerda ning lõpus koos tõdeda, et pole teie elul viga midagi.

Kuigi Liinal on neli last ja ta elab Tartus (!), siis on ta sellest hoolimata saavutanud seisu, kus temast on saanud peategelane sarjas „Lihtsa elu Liina”. Ja siis on meil siin kahe raamatu autor Kati Suun, kes on omal nahal ära katsetanud mitu vaimset häiret ning hobi korras käinud läbi kõik eesti šamaanid ning ingli- ja kristalliterapeudid.

Nende lood on nii uskumatud, et pidevalt tekib küsimus – kas nad on ikka oma tänased rohud ära võtnud? Vastus on jah ning lisaks oma lugudele annavad nad teile mõned head näpunäited, kuidas teiegi saate oma elu paremaks muuta ning kogu sellest jamast võitjana välja tulla.

Esimene õhtu
Esimene Hullude lugude õhtu leiab aset Tallinnas, Solarise Kunstigaleriis  neljapäeval, 19. novembril. Viimased piletid Ticketerist! 

Tellimine
Telli oma firmasse või jõulupeole inspiratsioonitund "Hullud lood" siit:
Liina Pulges
liina@pulges.com
527 6922
Unistuste Agentuur