Liina Pulges
#aastaema
#peavõlur
#muusa
#jutuvestja
#(aja)kirjanik
#motivatsioonijutlustaja
#treener

Ta teeb seda mänguliselt ja loominguliselt. Ta teeb seda nõnda, et valdav osa töökoosolekust on lihtsalt metsikult lõbus. Ta teeb seda, pakkudes ootamatuid lahendusi. Ta suudab alati üllatada (näiteks korraldab keset koolitust mängleva kergusega aeroobikatrenni, olles ise innustav esitantsija ja osalejatele see kõik väga meeldib). Ta teeb seda pühendumusega. Ta on usaldusväärne ja täpne. Ta leiab alati lahenduse. Ta on väga hea peavõlur oma Unistuste Agentuuris. Unistage suurelt, võlur aitab!
Ülle Puustusmaa
BDA Consulting turismi- ja teenusedisaini konsultant


Kui ma jään oma loova mõtlemisega hätta, (mida juhtub väga harva), siis ma helistan Liinale. Ta teeb selle ära. Ilma väga palju pingutamata ning alati hindele 6 (viiepallisüsteemis). Proovi, kui julged.
Timo Porval
Lavii turundusstrateeg


Unistuste Agentuuriga korraldasime mu abikaasale sellise 40. sünnipäeva, mis jääb küll eluajaks meelde nii meile kui külalistele. Liina oskab suurepäraselt õhtut juhtida ja sisustada. Ei mingeid klišeesid! Liina standupid on mõnusa ja omapärase huumoriga. Ma polnud varem Liinat kuulnud ega ühelgi Unistuste Agentuuri korraldatud üritusel käinud ja usaldasin neid nö pimesi. Liina lõi rõõmsa ja naeruse õhkkonna, mida kogu seltskond nautis. Et mälestused ei kustuks, pani Liina koos oma usinate agentidega sünnipäevalapse elust kokku ajakirja, mis oma sisukuselt annab keskmisele Kroonikale igal juhul silmad ette.
Imbi Jürgen
vandeadvokaat

Kui sul on vaja turundust, mis oleks kastist väljas, siis on Unistuste Agentuur parim valik. Iga kord, kui ma Liinaga tööalaselt kohtun, saan sellest sellise energia- ja ideedelaengu, et sellest jätkub pikaks ajaks. Ma ei tea, kuidas ta seda teeb.
Margus Mäll
GMP Clubhotel juhatajaLiina korraldatud "presidendi vastvõtt" oli imeline pidu. Kõik külalised kiidavad ja mina olen kõige rohkem rahul sellega, et peol ei olnud ühtegi mängu. Kogu peo ülesehitus oli väärikas, kuid läbi huumori, nii nagu antud peo konteksti sobis. Mees ütles veel mitu päeva hiljem, et ma olevat kuidagi eriti õnnelik peost saadik. Jah, see pidu oli täpselt selline, et ma nautisin iga hetke. Suur tänu sulle, Liina!
Evelin Rätsep
Ettevõtlusküla
juht